אודותינו

inner-Kadouri_2ע. כדורי ושות' רואי חשבון הינו משרד לראיית חשבון וייעוץ עסקי, המדורג בין 30 המשרדים הגדולים בארץ, הקיים מעל כ – 45 שנה ואשר נותן שרותי ראיית חשבון וביקורת, ייעוץ עסקי, ייעוץ מס ושרותים נלווים למאות לקוחות.

לפירמה סניף ראשי בפתח תקווה, היא מעסיקה כ-40 עובדים ומספקת שירותים למגזר הפרטי,הממשלתי ולמוסדות ציבור שונים.
כמו כן מקיימת הפירמה קשר ישיר עם משרדים מקבילים בחו"ל למתן שרותים בינלאומיים.

בנוסף לתחומי הביקורת והחשבונאות, מספקת הפירמה שרותי יעוץ וניהול במגוון רחב ביותר של נושאים עסקיים, כגון: תוכניות עסקיות, הערכות שווי, מיזוגים ופיצולים, תכנון וליווי עסקאות בארץ ובחו"ל, ביקורת חקירתית, הקמת תשתיות ביקורת ובקרה לפרויקטים גדולים ועוד. כמו כן, נותנת הפירמה שרותים נרחבים בתחומי המיסוי המקומי והבינלאומי, חשבות שכר, שרותי בקרה וביקורת למוסדות ומשרדי ממשלה, מערכות מידע פיננסיות, הכנת דיווח כספי לאפוטרופוס הכללי, ביקורות שכר עובדי קבלן ועוד.

אנו עובדי עזרא כדורי ושות' מחוייבים לביסוס והעמקת שם המשרד על עובדיו בענף ראיית החשבון תוך הקפדה על יושר, ערכים, ואתיקה מקצועית.

אנו מקפידים על מערכת יחסים אישית ארוכת טווח עם כל לקוח, מכוונים לעזור ללקוחותינו להתקדם ולשגשג ודואגים כי הצוות המטפל בכל לקוח יתן את השירותים המקצועיים הטובים ביותר.
רמת השירות מתבססת על נסיון רב שנים, על ידע מקצועי בתחום החשבונאות, המיסוי והכלכלה ועל התעדכנות שוטפת בכל התחומים.

התמחויות מיוחדות של הפירמה הינם בתחום:

  • ייעוץ המס
  • ענף ההיטק
  • הקבלנים
  • מלכר"ים ומשרדי ממשלה

בנוסף לשירותים המקצועים הניתנים למאות גופים וחברות אנו מספקים שרותים מקצועים לפרוייקטים מיוחדים ומגוונים בענפים שונים וכן מפעילים מחלקה הנותנת שרותי ביקורת ושרותים נלווים גם לעסקים קטנים. המחלקה מטפלת באופן שוטף ומקצועי ביותר בעצמאיים ושותפויות רבים, ומלווה את קהל הלקוחות מידי חודש בניתוחים שונים על מצב העסקים.

בנוסף, המשרד מדוור את לקוחותייו באופן שוטף על עידכונים וחידושים חשבונאיים ומיסויים .

משרדי הפירמה הינם בבעלות השותפים ומתפרסים על פני שטח כולל של כ – 600 מ"ר. למשרד מיחשוב מלא בכל מחלקותיו והוא מקושר בתקשורת למאגרי מידע רבים, לשלטונות המס וכו'.

למשרד ביטוח נאות כנגד סיכונים מקצועיים .

דגש מיוחד במשרד מושם על קיום הקשר האישי ועל כן התנהלות העבודה בין הלקוח למשרד הינה באמצעות איש קשר קבוע אשר הינו שותף במשרד. השותף הינו הכתובת לכל בקשה, עזרה או שאלה שהלקוח מפנה. שותף זה אחראי על ביצוע העבודה בפועל ובהתאם לצורך , לנתב עבודות לבעלי מקצוע רלוונטים במשרד לצורך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר תוך עמידה בכל משימה ומתן מענה מהיר, ברמה הטובה ביותר שניתן ולשביעות רצון הלקוח .

כל לקוח הינו חשוב וייחודי ותהליכי העבודה מותאמים לכל לקוח בנפרד כך שנוכל לספק את השרות והערך המוסף הגבוהים ביותר ללקוח.