צוות עובדים

סגל העובדים

צוות המשרד מונה כ – 40 איש מהם 16 רואי חשבון ויתרתם בוחנים מרכזיים, מתמחים, מנהלי חשבונות ומבקרים מקצועיים ועובדי מינהלה.בנוסף, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם רואי חשבון חיצוניים בעבודות ביקורת, ביקורת פנים וחשבויות וזאת במידת הצורך.

למשרד יועץ משפטי שכיר לליווי צמוד ופתרון בעיות ושאלות המתעוררות ע"י לקוחות כגון דיני עבודה וכן יועצים משפטיים חיצוניים העובדים בשיתוף פעולה בכל נושא משפטי נדרש.

:צוות רואי חשבון 

דואר אלקטרוני שם העובד
ezra@ekadouri.co.il כדורי עזרא
Ofer@ekadouri.co.il כדורי עפר
Alon@ekadouri.co.il כדורי אלון
Eran@ekadouri.co.il כדורי ערן
Orit@ekadouri.co.il גוטמן אורית
Tirza@ekadouri.co.il שפירא תרצה
dvora@ekadouri.co.il רפפורט דבורה
mirif@ekadouri.co.il פישר מירי
Ayelet@ekadouri.co.il בנישו איילת
neomi@ekadouri.co.il נאה נעמי
adina@ekadouri.co.il נתנזון עדינה
Dasi@ekadouri.co.il שטמפפר הדסה
helli@ekadouri.co.il שפיץ חלי
paz@ekadouri.co.il בן מרדכי פז
efrat@ekadouri.co.il בלו אפרת
nitzanf@ekadouri.co.il פריד ניצן

:מתמחים וצוות העובדים המקצועיים

דואר אלקטרוני שם העובד
 kerengu@ekadouri.co.il  גוואטה קרן
yehudit@ekadouri.co.il ביכלר יהודית
michal@ekadouri.co.il  תם מיכל
keren@ekadouri.co.il כדורי קרן
Lili@ekadouri.co.il אוסידון לילי
Zipi@ekadouri.co.il שטרן ציפי
mirikaro@ekadouri.co.il קארו אמירה
irena@ekadouri.co.il בן אירנה
Nataly@ekadouri.co.il נטלי סנדלר
Meravy@ekadouri.co.il יעקב מירב
shiral@ekadouri.co.il לביא שירה
lea@ekadouri.co.il יעקובוביץ לאה
ira@ekadouri.co.il מייזר אירה
yochi@ekadouri.co.il זכאי יוכי
Kristina@ekadouri.co.il בן כריסטינה
yarden@ekadouri.co.il אזולאי ירדן
mirivi@ekadouri.co.il וילר מירי
ruty@ekadouri.co.il עדס רות
sapir@ekadouri.co.il כדורי ספיר

:צוות המנהלה 

דואר אלקטרוני שם העובד
Smadar@ekadouri.co.il אברהם סמדר
shanik@ekadouri.co.il קירשנר שני
dora@ekadouri.co.il כדורי דורה