צוות עובדים

סגל העובדים

צוות המשרד מונה כ – 40 איש מהם 16 רואי חשבון ויתרתם בוחנים מרכזיים, מתמחים, מנהלי חשבונות ומבקרים מקצועיים ועובדי מינהלה.בנוסף, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם רואי חשבון חיצוניים בעבודות ביקורת, ביקורת פנים וחשבויות וזאת במידת הצורך.

למשרד יועץ משפטי שכיר לליווי צמוד ופתרון בעיות ושאלות המתעוררות ע"י לקוחות כגון דיני עבודה וכן יועצים משפטיים חיצוניים העובדים בשיתוף פעולה בכל נושא משפטי נדרש.

:צוות רואי חשבון 

דואר אלקטרוני שם העובד
ezra@ekadouri.co.il כדורי עזרא
Ofer@ekadouri.co.il כדורי עפר
Alon@ekadouri.co.il כדורי אלון
Eran@ekadouri.co.il כדורי ערן
Orit@ekadouri.co.il גוטמן אורית
sapir@ekadouri.co.il בומברג כדורי ספיר
shirar@ekadouri.co.il רוזן שירה
talia@ekadouri.co.il בן שטרית טליה
Ayelet@ekadouri.co.il בנישו איילת
michal@ekadouri.co.il  תם מיכל
adina@ekadouri.co.il נתנזון עדינה
sara@ekadouri.co.il גלאי אפל שרה
helli@ekadouri.co.il שפיץ רחלי
iditt@ekadouri.co.i תמאם אידית
shlomit@ekadouri.co.il כהן שלומית
ShulamitJ@ekadouri.co.il ג'וליאן שולמית
tomer@ekadouri.co.il סבג תומר

:מתמחים וצוות העובדים המקצועיים

דואר אלקטרוני שם העובד
ruty@ekadouri.co.il עדס רות
NatalyaK@ekadouri.co.il קריצמן נטליה
Anna@ekadouri.co.il סקבורצוב אנה
keren@ekadouri.co.il כדורי קרן
Lili@ekadouri.co.il אוסידון לילי
Zipi@ekadouri.co.il שטרן ציפי
mirikaro@ekadouri.co.il קארו אמירה
irena@ekadouri.co.il בן אירנה
Natali@ekadouri.co.il זבלב נטלי
Meravy@ekadouri.co.il יעקב מירב
lea@ekadouri.co.il יעקובוביץ לאה
ira@ekadouri.co.il מייזר אירה
yochi@ekadouri.co.il זכאי יוכי
yarden@ekadouri.co.il אזולאי ירדן

:צוות המנהלה 

דואר אלקטרוני שם העובד
Smadar@ekadouri.co.il אברהם סמדר
AnatE@ekadouri.co.il עזרא ענת
dora@ekadouri.co.il כדורי דורה