צוות עובדים

סגל העובדים

צוות המשרד מונה כ – 40 איש מהם 16 רואי חשבון ויתרתם בוחנים מרכזיים, מתמחים, מנהלי חשבונות ומבקרים מקצועיים ועובדי מינהלה.בנוסף, המשרד עובד בשיתוף פעולה עם רואי חשבון חיצוניים בעבודות ביקורת, ביקורת פנים וחשבויות וזאת במידת הצורך.

למשרד יועץ משפטי שכיר לליווי צמוד ופתרון בעיות ושאלות המתעוררות ע"י לקוחות כגון דיני עבודה וכן יועצים משפטיים חיצוניים העובדים בשיתוף פעולה בכל נושא משפטי נדרש.

:צוות רואי חשבון 

דואר אלקטרוני שם העובד
ezra@ekadouri.co.il כדורי עזרא
Ofer@ekadouri.co.il כדורי עפר
Alon@ekadouri.co.il כדורי אלון
Eran@ekadouri.co.il כדורי ערן
Orit@ekadouri.co.il גוטמן אורית
yehudit@ekadouri.co.il ביכלר יהודית
kerengu@ekadouri.co.il גוואטה קרן
mirif@ekadouri.co.il פישר מירי
Ayelet@ekadouri.co.il בנישו איילת
leag@ekadouri.co.il גרוס לאה
adina@ekadouri.co.il נתנזון עדינה
Dasi@ekadouri.co.il שטמפפר הדסה
helli@ekadouri.co.il שפיץ חלי
paz@ekadouri.co.il בן מרדכי פז
shlomit@ekadouri.co.il כהן שלומית
nitzanf@ekadouri.co.il פריד ניצן

:מתמחים וצוות העובדים המקצועיים

דואר אלקטרוני שם העובד
talia@ekadouri.co.il בן שטרית טליה
sara@ekadouri.co.il גלאי אפל שרה
michal@ekadouri.co.il תם מיכל
keren@ekadouri.co.il כדורי קרן
Lili@ekadouri.co.il אוסידון לילי
Zipi@ekadouri.co.il שטרן ציפי
mirikaro@ekadouri.co.il קארו אמירה
irena@ekadouri.co.il בן אירנה
iditt@ekadouri.co.il תמאם אידית
 TehilaN@ekadouri.co.il נקי תהילה
Meravy@ekadouri.co.il יעקב מירב
 adicz@ekadouri.co.il עדי כהן צדק
lea@ekadouri.co.il יעקובוביץ לאה
ira@ekadouri.co.il מייזר אירה
yochi@ekadouri.co.il זכאי יוכי
Kristina@ekadouri.co.il בן כריסטינה
yarden@ekadouri.co.il אזולאי ירדן
mirivi@ekadouri.co.il וילר מירי
ruty@ekadouri.co.il עדס רות
sapir@ekadouri.co.il כדורי ספיר

:צוות המנהלה 

דואר אלקטרוני שם העובד
Smadar@ekadouri.co.il אברהם סמדר
guitit@ekadouri.co.il עמר גיתית
dora@ekadouri.co.il כדורי דורה